Pirsi - Twój portal informacyjny

Co kupić na chrzciny?


Gdy nie mamy własnych dzieci okazje takie jak chrzciny, czy roczek sprawiają nam wiele trudności z racji prezentu. Co kupić niemowlakowi? Jaka rzecz przyda się jemu, jego rodzicom i będzie piękną pamiątką z tej okazji?

Kup coś wartościowego na później

Nie da się ukryć - niektórzy na tę okazje nie kupują prezentu, który od raz będzie służył. Wręcz przeciwnie, wybierają wartościową rzecz, która przyda się dziecku za parę lat. Może to być zegarek, rower, czy inny prezent, z którego zazwyczaj tak szybko się nie wyrasta.

Chrzciny

Zapytaj rodziców

Gdy chcemy kupić ubranka dla niemowlaka i tak musimy zapytać rodziców o rozmiar dziecka. Pamiętajmy, że jeżeli mamy takie dane sprzed kilku miesięcy to mogą być one już nieaktualne. Niemowlak rośnie jak na drożdżach, dlatego tak ciężko trafić z idealnym rozmiarem.

Coś spersonalizowanego

Większość z nas uwielbia personalizację i tę miłą świadomość, że coś jest dla nas i tylko dla nas. Może to być książka z dedykacją, bluzka z ciekawym nadrukiem, a dla niemowlaka body z napisami. Istnieje wiele firm, które produkują właśnie takie śmieszne ubranka dla niemowląt. Są one doskonałym prezentem głównym, bądź dodatkiem do niego. Możemy na body umieścić imię dziecka, bądź coś co go charakteryzuje. Nie musi być poważnie - jak najbardziej może być śmiesznie. Takie body lepiej kupić nieco większe - posłuży na dłużej.

Jak widać, kupno prezentu dla niemowlaka nie jest szczególnie łatwe. Ciekawym rozwiązaniem takiej sytuacji jest kupno czegoś drobnego dla dziecka, a wybranie prezentu bardziej dla rodziców. Książka o wychowaniu, którą chcieli przeczytać, voucher na wspólny wyjazd na wakacje, gdy dziecko nieco podrośnie - możliwości jest naprawdę wiele. Często na rynku pojawiają się nowości, które owi rodzice chcieliby posiadać, ale nawet o nich nie słyszeli. Lepszy wózek to coś, z czego ucieszyłaby się każda mama małego dziecka - owszem jest to duży wydatek, ale kto powiedział, że musisz kupować sam - lepiej złożyć się z innymi. Do tego dobrać urocze drobiazgi i wyprawkę dla dziecka, a wszyscy będą w zadowoleniu świętować ten dzień. Z pewnością każdy rodzaj wymienionego prezentu będzie przydatny, tylko że na innym etapie rozwoju dziecka, ale bez obaw to urośnie bardzo szybko.

Udostępnij na Tumblr
Udostępnij na Pinterest