Pirsi - Twój portal informacyjny

O nas

Szenile

Cześć to właśnie ja! Na pewno każdy z nas mnie kojarzy. Wszędzie można spotkać taką osobę. Jednak czy na pewno? Mam na imię Maciej. Z zewnątrz jestem zwykłym chłopakiem, żyjącym jak każdy inny. Jednak przy bliższym poznaniu okazuje się, że nie ma we mnie nic zwyczajnego. Może chętnie posłuchasz o moich zainteresowaniach, pasjach, tym, co kreuje mój wizerunek, to jaki jestem i jakimi wartościami kieruje się na co dzień. Kto wie? Może w niedługim czasie i Ty będziesz taki jak ja? Zaczynajmy!

Jestem wieczne młody. Od paru lat swój wiek podaję jako osiemnaście plus niewielki podatek VAT. Mam mnóstwo hobby i zainteresowań, a jednym z nich są podróże, które skradają coraz większy kawałek mojego serca. Mam cudowną rodzinę, która wspiera mnie w realizacji nawet najbardziej nierealnych marzeń, a także kota, Filemona, wiernego towarzysza dla codziennego. Na co dzień studiuję i pracuję jak każda młoda osoba chcąca się rozwijać. Nie potrafię stać w miejscu, ciągle muszę udowadniać sobie nowe rzeczy i sprawiać, żeby ten szary świat był choć trochę lepszy.

Czemu prowadzę tego bloga? Odpowiedź jest banalnie prosta. Każdego dnia chcę uszczęśliwić chociaż jedną napotkaną osobę. Jeśli w realnym świecie udaje mi się to bez trudu to tutaj chcę rozciągnąć to na większą skalę. Ten blog jest dla każdego! Dla podróżnych i domatorów, dla otwartych i introwertyków, ale przede wszystkim jest dla Ciebie. Pomóż mi zrealizować mój dzisiejszy cel i uśmiechnij się szeroko!